Hakkımızda

Who We Are

We continued our Professional life which started in 2011 by giving training and consultancy services in corporate development fields, by adding institutionalizing, product-service branding and placing, planning, strategic plan development and process management competencies.
Our most important step was taken on the day when we developed global trade activity increasing strategies by planning and applying multifaceted marketing processes.

We support and develop our works with thousands of contacts in more than 130 regions. So, we have a facility for finding the correct market and connecting to the target market.

  • Exporter List from Every Country
  • Importer List from Every Country
  • Strategies Approved by Application
  • Creating Product – Service Perception
  • Placing Against Competitors
  • Legal Arrangements and Requirements

Küresel ticarette yer almayı planladığınız ve harekete geçtiğiniz ilk günden ticaretinizi başarıyla tamamladığınız ve devamlılığını sağlamak için çalışmalarınızı sürdüreceğiniz zamana dek ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunarak sizin yanınızda yer alıyoruz.

Başarılarımızı bireyselleştirmek yerine sizlerle paylaşarak; devamlılığı, kararlılığı ve karlılığı yüksek olan bir süreç inşa ederek gelecek başarıların temellerini bugünden atıyoruz.

0
+
Years Trade Experience
0
+
Effective Regions
0
+
Different Sectors
0
+
Marketing Strategy

Ayrıntılı raporlamalar, yasal düzenlemeler ve gereklilikler, bölgesel ve küresel teslimat istihbaratı, marketing stratejileri, pazara giriş stratejileri, potansiyel alıcı datası oluşturma, alıcılara mail marketing ile online katalog gönderiminden sonra alıcı dilinde arama hizmetleri ve raporlamaları, kurum – ürün – hizmet dilinin ve kişiliğinin planlanması, kurumsal kimliğin ve online ortamda daha etkili erişim için pdf katalogların hazırlanması vb. birçok ticareti destekleyici servisle başarı oranını yükseltiyor ve hedefleri ulaşılabilir kılıyoruz.

Tanıtım – pazarlama sürecinde; Güven – İşbirliği anlaşması dahilinde olan alıcılar ve satıcılar için nöro marketing geliştirerek belirleyeceğimiz algıyı yaratmak konusunda önemli adımlar atıyor ve sürecin planlamalarımız – hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemesi için büyük avantaj sağlıyoruz.